Biofarma

Dne 11. 6. 2014 jsme byli pozváni na biofarmu k Lukasům. Velmi mile nás přivítala paní Lukasová se svými zaměstnanci. Děti si prohlédly velké prostory zahrady, skleníků, kde se pěstuje bio zelenina, ovoce, starají se o domácí zvířátka - slepice a ovečky. Protože jsme všichni z vesnice, děti se s plody zahrady setkávají běžně ve svých domácích zahradách. Kam se tyto plody jejich velké zahrady dostanou, se také dozvěděli. Pro každou třídu připravili dětem květináčovou zahrádku, kterou nám potom později přivezli do MŠ. Společně s dětmi jsme si zasadili sazeničky rajčat, papriky a kedlubnů, o které se budeme starat a sami je zalévat. Bylo nám tam moc hezky, děkujeme za jahodové a hráškové mlsání. Moc se nám tam líbilo.