Setkání na hřišti

Co se může stát, když se školákům zakutálí míč na hřiště, kde si hrají předškoláci? Buď jej mohou předškoláci jen vrátit, nebo mohou školáky pozvat mezi sebe, jako se to stalo jeden březnový den na hřišti u ZŠ. Paní učitelky děti jen lehce "naťukly", navedly. A děti se spontánností sobě vlastní se pustily do soutěžení. Jak, ale mohou soutěžit děti 5.třídy základní školy s dětmi ze školky? Jednoduše: Ti malí se snaží a bojují podporováni svou učitelkou a Ti velcí empaticky pomáhají, podporují a své výkony přizpůsobují spolusoutěžícím...a při tom si zavzpomínají, jaké to tenkrát bylo. A když si v závěru hry všichni navzájem potřesou pravicí, stává se výchovně vzdělávací proces dokonalým. Paní učitelky, děti - DOBRÁ PRÁCE.