Uspávání broučků

Dne 30. 10. 2017 jsme si užili již tradiční lampionový průvod - Uspávání broučků. Datum nebylo zvoleno náhodně a počasí nám ten den ukázalo snad všechny své možné podoby. Bylo jasné, že je nejvyšší čas uložit všechny broučky k zimnímu spánku. A tak se s námi vydali uspávat broučky jen Ti nejodvážnější, které ani nepříjemné počasí neodradilo. Po krátkém průvodu a průchodu bránou utkanou z pravé pavučiny si děti užily broučí tanec, do postýlky z listí uložily imaginárního broučka a společně zazpívaly mravenčí ukolébavku. Pak už měli všichni chuť zahřát se douškem teplého čaje a smlsnout něco dobrého na zub. Na cestu domů ještě malý broučí dáreček od kouzelníka Podzima, který děti celou akcí provázel Děkujeme všem, kteří se nenechali odradit ne zcela příjemným počasím, připravili svým dětem lampiony a malé občerstvení a spolupracovali tak na přípravě tohoto příjemného a milého podvečera.

Základní a Mateřská škola Ostrava-Krásné Pole © 2010 - 2018

Poslední aktualizace: 12. 2. 2018