Vánoce v MŠ

Těšení na Vánoce a čekání na Ježíška jsme si ve školce zkrátili posezením u vánočního stromečku dne 20. 12. Děti si od rána zdobily třídy a připravovaly slavnostní tabuli. Když se ozvalo tajemné zvonění sešli jsme se všichni v aule u stromečku, pod kterým se náhle objevily i dárky. Ještě než jsme si je prohlédli, zazpívali jsme si společně vánoční koledy a taky jsme si zatančili. Pak už jsme to nemohli vydržet a pustili jsme se do rozbalování dárků. Děti si dárečky rozdělily do jednotlivých tříd, kde pokračovala vánoční oslava - slavnostní přípitek, mlsání s kamarády a samozřejmě rozbalování a hra s novými hračkami. Tohle byl opravdu moc pěkný den. A ještě kvíz pro Vás - kudy přišel do školky Ježíšek? Děti to místo objevily samy - viz foto.

Poslední aktualizace: 21. 11. 2023