Školní výlet Vřesina

Vyrazili jsme brzy ráno, nemohli jsme dospat, jak jsme se všichni na výlet těšili. Sluníčko, dobrá nálada, batůžky na záda a vyrážíme. V areálu vřesinských myslivců nás přivítali p. Restel a p. Vojkůvka. Povyprávěli nám o zvířatech v lese, která se u nás vyskytují, co které roční období přináší, jaká nebezpečí na nás v lese číhají a jak se zachovat. Vyprávění bylo pro děti poutavé, byly zvídavé a všechny dotazy zodpovězené. Ukázali nám smečku loveckých psů a jejich čerstvá zranění od jezevce. Našli jsme poklad plný sladkostí a v závěru výletu nám pan Vojkůvka vystřelil z lovecké zbraně. To byly rány. Cesta zpět do MŠ byla loudavější, ale zvládli jsme ji všichni, chutnal nám oběd a krásně si po výletě odpočinuli spánkem.