Výlet do ZOO

Dne 18.5.2011 jsme jeli s dětmi do ostravské ZOO. Na výlet jsme se moc těšili, sluníčko nás provázelo celé dopoledne. Pro děti jsme zajistili výchovný program o zvířatech. Byly seznámeny s exponáty některých zvířat, jejich srstí (zebra, liška, ježek, sova, volavky, ptáci), způsobem života. Měly možnost si sáhnout na lebky zvířat se zuby (tygr, divoké prase, zebra), porovnat velikost s jinými exponáty. Děti byly zvídavé, všechny jejich dotazy byly zodpovězeny, Výchovný program byl pro děti zajímavý, poučný, získaly nové poznatky o zvířatech. Velmi jsme se těšili na malé nově narozené slůně, krmení kachniček a ryb. Únavou zaskočen nikdo nebyl, dorazili jsme až k žirafám. Výlet v ZOO jsme zakončili jízdou vláčkem k autobusu. Počasí a nálada všech dětí byla úžasná. Výlet se vydařil.....

Výlet do ZOO

Základní a Mateřská škola Ostrava-Krásné Pole © 2010 - 2018