Dětský den

A je to tady. Přišel den D a děti mohou dělat vše, co mají rády. Celý den patří smíchu, hrám a sladkým odměnám. Žádné smutky, žádné slzy, jenom samá legrace! Naše slavení ve školce se letos neslo v duchu poznávání naší zeměkoule. Podívali jsme se do všech světadílů v převlecích indiánů, námořníků a pirátů. Seznámili jsme se se zajímavostmi týkajícími se jednotlivých kontinentů a u každého jsme museli splnit úkol. Po splnění každého úkolu jsme si vysloužili písmena, která dohromady daly návod, kde najít poklad. A ten teda byl!! Pirátský kufr plný zlatých mincí a dalších malých sladkostí a drobných dárečků. Radost a nadšení dětí bylo obrovské. Tak, jak si děti zaslouží, každý den. Nejen na svůj svátek.