Veselé lyžování

Ve dnech 14.1.- 18.1.2013 se zúčasnilo 10 dětí naší MŠ kurzu veselého lyžování na Skalce v Ostravě Porubě. První den byl v očekávání, co nás čeká, kdo nás uvítá, kteří noví kamarádi se na nás budou usmívat. Přivítání bylo milé, uvítal nás maskot Skaláček a příjemní instruktoři. Děti se do sportování vrhly s velkým sportovním elánem, nezaskočilo je ani sněhové počasí, mlha. Během celého kursu jsme se na sebe po ránu v MŠ vždy těšili, naskákali do autobusu jako mravenečci a hurá za sportem. Děti byly moc hodné, patřily k nejlepším v kursu, hodně se naučily a hlavně jsem na ně byla moc pyšná, protože je všichni chválili, jak jsou hodní a učenliví...za ně moc děkuji a budeme se těšit na další kurs v nadcházejícím roce. Koukněte se na šikulky.....

Helena Baudyšová