Pasování předškoláků

Letošní předškoláky jsme pasovali na školáky 2017 v "komorním" prostředí mateřské školy. Pasování proběhlo ve slavnostním duchu, za zvuku dynamické fanfáry a velkého potlesku dětí ze třídy Žabiček a Kuřátek, které vše se zaujetím sledovaly. Menší děti se mohly podívat, jaký slavnostní okamžik čeká v budoucnu i na ně. A každý budoucí školák si naplno užil svou velkou chvilku. Nechyběl dort ani slavnostní přípitek. Předškoláci si připravili krásnou zahradní oslavu s vlastnoručně malovanými ubrusy a pozvali na ni menší děti. Po občerstvení přišla chvíle pro tanec a společné hraní malých kamarádů s velkými. Velký dík tentokrát patří rodičům dětí za pomoc s přípravou občerstvení a výrobu beruškových dortů.