Vánoční výstava

V pátek 2. 12. jsme s dětmi navštívili vánoční výstavu v Domě zahrádkářů, kterou pro širokou veřejnost připravili naši zruční spoluobčané. Děti na výstavě přivítala malířka, kreslířka, výtvarnice a paní učitelka Eva Chalcařová, která dětem připravila nejen zázemí pro odložení zimního oblečení, ale i sladkou dobrůtku na cestu zpět :o). Děti si prohlédly překrásné prodejní výrobky se zimní a vánoční tematikou, mohly si sáhnout na hada vyřezaného ze dřeva, zjistily co je to paličkování a jak se dělá, ochutnaly výborný včelí med a navrch si každý vybral obrázek. Chodbu Domu zahrádkářů vyzdobily také práce dětí. Mnohokrát děkujeme všem, kteří překrásnou výstavu připravili a naladili nás na vánoční vlnu.